موج-شکن-انزلی

امروز چهارمین سال تاسیس سایت موج شکن است ، چهار سال با فراز و نشیب های مختلف گذشت، در کنار نخبگان واقعی این شهر نه کسانی که #دیپلم_سماور_سازی داشتند ، مجموعه ای را اداره کردیم که تنها هدفش نیل به توسعه همه جانبه شهر زیبایمان بود.

نخبگانی که واقعا برای این شهر و دیار تلاش کردند و زحمت کشیدند و یاری رسان بودند تا مجموعه موج شکن به راه خود ادامه دهد.  چیزی جز یک تشکر ساده و بی آلایش نداریم که تقدیم این دوستان کنیم. 

در این چهار سال سعی کردیم جز حق نگوییم ، اگر چه برای عده ای گران تمام  شد ، اما تهدید و توهین و شکایت و … هیچگاه سبب سستی در پیمودن این راه پر پیچ و خم نگشت و همواره این فرموده حضرت امام (ره)  را  سرلوحه  کار و راهمان قرار دادیم:
« این حکومت در همه مراتب خود، متکی به آراى مردم و تحت نظارت و ارزیابی و انتقاد عمومی خواهد بود. (صحیفه حضرت امام (ره) جلد ۴ ص ۱۶۰ ) »

خدا را شاکریم که اکنون گرچه با امیدی رنگ باخته تر از گذشته ، اما همچنان تاثیر گذار به راه خود ادامه می دهیم و هیچ گاه ، هیچ چیز را فدای حق و حقیقت نخواهیم کرد زیرا کماکان به قداست قلم ، فکر و اندیشه  اعتقاد داریم  !

از همه آنهایی که مخاطب سایت موج شکن بوده و یا در صفحات اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام و گروه وزین موج شکن یار و یاور ما بوده اند، قدردانی می نماییم که دلخوش نیستیم جز به بودن و حمایت و دلگرمی همیشگی آنها

مجید لاهوری
دهم دی ماه یکهزار و سیصد و نود و پنج