سهیل میرزاجانی_۱

سهیل میرزاجانی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در انزلی با اشاره به تغییر شبانه داور دیدار شاهین مقابل استقلال اظهار کرد: هنگامی‌که ۷۲ ساعت به آغاز بازی باقی مانده بود به روال سایر مسابقات، تیم داوری اعلام‌ شد و قرار شد آقای شریفی از یاسوج داور بازی باشد، حتی در جلسه منیجر میتینگ شب قبل از مسابقه نیز نماینده سازمان لیگ داور بازی را آقای شریفی اعلام کرد اما نماینده باشگاه استقلال خوزستان اعلام کرد داور مسابقه تغییر کرده است.

وی با اذعان به اینکه تغییر داور مسابقه با تعجب نماینده سازمان لیگ روبرو شد افزود: تغییر در تیم داوری یک مسابقه امر چندان غیرطبیعی نیست ولی همیشه این تغییر از طریق رسانه‌ها اعلام شده و همه خبردار می‌شوند، حال‌آنکه تغییر داور دیدارمان مقابل استقلال آن‌قدر سکرت بوده که نماینده سازمان لیگ نیز نمی‌دانست داور بازی کیست و در کمال تعجب تیم میزبان خبردار بوده است!

مدیرعامل شاهین انزلی با اشاره به اینکه شاهین مقابل استقلال حریفی از پیش باخته نبود تصریح کرد : شاهین تیمی در سطح لیگ برتر استان و استقلال خوزستان تیمی در سطح لیگ برتر ایران است ولی با این تفاسیر در دمای ۴۹ درجه اهواز تیم برتر زمین بودیم، در طول مسابقه موقعیت‌های پرشماری به دست آوردیم که یک ضربه به دیرک و دو موقعیت صد در صد گل مؤید بازی شجاعانه شاهین است.

میرزاجانی بابیان اینکه پنالتی دقیقه ۳۸ همه برنامه‌های شاهین را به هم ریخت خاطرنشان کرد: در زمینه داوری تخصص ندارم و نمی‌توانم بگویم که خطا صحیح یا غیر صحیح بوده است ولی تشخیص اینکه توپ بیرون محوطه بوده چندان سخت نیست، داور اگر به‌جای سوت تفنگ داشت کل تیم ما را تیرباران می‌کرد .

وی با اشاره به شکایت از داور مسابقه گفت: اگر کسی فکر کرده ما یک تیم استانی هستیم و دستمان به‌جایی نمی‌رسد و صدای ما شنیده نخواهد شد سخت در اشتباه است، من دلایل تغییر داور و نحوه قضاوت داور را تا آخر پیگیری می‌کنم .

به گزارش فارس، تیم فوتبال شاهین بندرانزلی به‌عنوان تنها تیم استانی حاضر در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی کشور در حالی در مرحله چهارم رقابت‌های جام حذفی فوتبال با ارائه یک بازی قابل‌قبول و شجاعانه در ورزشگاه غدیر اهواز از استقلال خوزستان میزبان لیگ برتری خود شکست خورد که تغییر داور وسط بازی ۲۴ ساعت قبل از مسابقه شدیداً با اعتراض انزلیچی‌ها روبرو شده است.