سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به عملکرد ضعیف خود در نیمه مربیان گفت: قبول دارم که در نیمه مربیان، ضعیف عمل کردم و تعویض های اشتباه داشتم ولی توهین به بازیکن از سوی هوادار معنی ندارد.

نادر دست نشان عصر جمعه در نشست خبری پس از شکست تیمش در برابر استقلال خوزستان در مرحله یک هشتم جام حذفی فوتبال کشور اظهار کرد: تیم استقلال خوزستان عملکرد بهتری در نیمه دوم داشت و توانست نیمه مربیان را از آن خود کرده و پیروز شود .
وی افزود: بازی بسیار سنگینی بود و با وجود بازی پایاپای دو تیم در نیمه اول، تیم حریف قصد داشت با ارسال توپ های بلند در پشت مدافعان ملوان، حملات خود را تدارک ببیند که بازیکنان ملوان آنها را کنترل کردند.
دست نشان با اشاره به وقت کشی در بازی توسط دروازه بان و بازیکنان تیم حریف گفت: قبول دارم که فوتبال بدون نتیجه پیروزی برای تماشاگران فایده ای ندارد و این حق تماشاگران و هواداران تیم است.
وی به نرسیدن بازیکنان مصدوم تیم ملوان به بازی مقابل استقلال خوزستان نیز اشاره و تصریح کرد: استقلال خوزستان بازیکنان ذخیره بهتری در روی نیمکت داشت و ما بازیکنان تعویضی کمی در اختیار داشتیم.
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به توهین هوادارن به بازیکنان تیمش اظهار کرد:
درست نیست بازیکنان از سوی هواداران ۷۵ دقیقه تشویق شوند و در انتهای بازی آنها را بی غیرت بنامند ، هرچقدر می خواهند به من توهین کنند ولی توهین به بازیکن معنا ندارد چرا که بازیکن مظلوم در میدان است.
وی افزود: من با قدرت کارم را ادامه می دهم ولی وضعیت تیم در صورتی بهتر می شود که شرایطی را که می خواهم، فراهم شود.
پس از برگزاری کنفرانس های خبری تعدادی از هواداران و لیدرهای ملوان بندرانزلی به محدوده مخصوص خبرنگاران وارد شده و پس از صحبت با نادر دست نشان، با ۲ تن از خبرنگاران درگیری فیزیکی پیدا کردند که با مداخله نیروی انتظامی خاتمه یافت.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور در برابر تیم فوتبال استقلال خوزستان با نتیجه ۲ بر صفر در نیمه مربیان، از میهمانش شکست خورد و از گردونه رقابت های جام حذفی کنار رفت .

ایرنا