اردشیر پورنعمت رییس آکادمی باشگاه ملوان بندرانزلی با انتشار بیانیه ای از سمت خود استعفا داد.

به گزارش پنجشنبه شب خبرنگارایرنا ، پس از استعفای احمد دنیامالی رییس هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی، رییس آکادمی این باشگاه نیز با ارسال نامه ای به مدیرعامل باشگاه استعفای خود از سمتش را اعلام کرد.
پورنعمت در این نامه آورده است: با توجه به حواث اخیردر باشگاه محبوب و مردمی ملوان بندر انزلی که موجبات تاثرپذیری باشگاه و بازیکنان را از حوادث اخیر فراهم آورده ، ادامه کار را به صلاح ندانسته و استعفای خود را اعلام می کنم .
وی افزود: در طول خدمتم تلاش کردم که با کمک صادقانه همکارانم نسلی نو را در همه عرصه های مربیگری و بازیکن سازی برای آینده ای پرشکوه پرورش دهیم .
پورنعمت تاکید کرد: بدون شک بازی های مکاره روزگار نسلی را که برای سال ها متمادی می تواند آینده فنی ملوان را تضمین کند را تحت تاثیر قرار داده و توان ادامه کار را از ما گرفته است.
وی یاد آور شد: نمی توان بیش از این شرمنده خانواده ها ، جوانان و نوجوانان شد و ضمن اعلام کناره گیری ، زین پس به عنوان یک دوست برای مجموعه باشگاه ملوان بندرانزلی آرزوی موفقیت می کنم و به عنوان یک هوادار آرزو می کنم که این باشگاه از بن بست ها خارج شود.
تیم فوتبال ملوان بندر انزلی پس از سقوط به لیگ دسته یک فوتبال کشور (جام آزادگان) در فصل ۹۵ -۹۴ دو فصل متوالی است که در جام آزادگان حضور دارد و پس از ناکامی در جام حذفی فوتبال کشور با شکست در برابر تیم فوتبال استقلال خوزستان ، در حال حاضر با کسب ۱۷امتیاز از ۱۲ بازی و با یک بازی کمتر، در رده دهم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد.