seyedJalal

مهاجم ملوان گفت: ملوان به تماشاگران خود زنده است و بدون آنان نمی تواند زیبا بازی کند و افتخار کسب کند.

سید جلال رافخایی آقای گل لیگ برتر دوازدهم(جام خلیج فارس) و از بازیکنان موثر فوی سپید در لیگ سیزدهم به سوالات خبرنگار سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی چنین پاسخ گفت:

بازی با فولاد چه طور بود؟
آن چیزهایی را که سرمربی گفته بود بچه ها به نحو احسن انجام دادند. روی غافلگیری گل خوردیم. شکل تیمی ما خیلی خوب بود، خواسته های دراگان را بچه ها پیاده کردند. می توانستیم در نیمه اول دو گل بزنیم. یک فرصت خوب در نیمه دوم داشتم که متاسفانه تبدیل به گل نشد. این توپ اگر گل می شد روند بازی تغییر پیدا می کرد. بازنده سربلندی در بازی با فولاد بودیم.

دیدار با استقلال تهران را چگونه ارزیابی می کنی؟
بعد از این باخت، بعد از چند روز استراحت، چند جلسه تمرین واقعا خوب را پشت سر گذاشتیم. در انزلی به دلیل بارش برف زمین نبود و در شهرک چوکا تمرینات را با جدیت بیشتر و هدف مشخص پی گیری کردیم تا بتوانیم باخت مقابل فولاد را جبران کنیم و استقلال را در خانه شکست داده و انتقام بازی دور رفت را بگیریم. امیدوارم با ارائه یک بازی خوب و حمایت تماشاگران به این مهم دست پیدا کنیم.

فکر می کنی ملوان در انتهای فصل چه مقامی را به دست بیاورد؟
تمام تلاش مان را می کنیم تا به امید خدا بعد از سال ها تک رقمی بشویم. دوست داریم روند رو به رشد مان را حفظ کنیم و یک پله در جدول بالا بیاییم. از همین الان باید به فکر فصل بعد باشیم و زمان را از دست ندهیم تا شاکله تیم حفظ بشود. ملوان الان از هارمونی خیلی خوبی برخوردار است، تیمی که با کمک کادر فنی، بازیکنان، مدیران و هواداران و با زحمت و تلاش فراوان به این مرحله رسیده است. امسال چهره جدیدی را از هواداران شاهد بودیم. واقعا تشویق های دقیقه ۹۰ و بالاترشان باعث شد ملوان نتیجه بگیرد. حیف است زحمات کادر فنی و مدیریت و هواداران و بچه ها با یک سری کارهای بچه گانه هدر برود. این فصل که دارد تمام می شود. امیدوارم فصل آینده را با جدیت آغاز و پی گیری کنیم و حتی المقدور سهمیه آسیا را بگیریم.

با هواداران چه صحبتی داری؟
از این که هواداران افکار خودشان را عوض کردند و توانستند ملوان جدید و جوان را بپذیرند از ایشان تشکر می کنم. سودش را هم ما بردیم هم هواداران. امیدوارم همیشه این گونه باشند. ملوان به تماشاگران خود زنده است و بدون آنان نمی تواند زیبا بازی کند و افتخار کسب کند. این تفکر باید حفظ بشود تا موفق به ارتقای جایگاه ملوان بشویم و همان طوری که گفتم سودش را همه مان ببریم.

به تیم ملی فکر می کنی؟
حتما. افتخار بزرگی است که در لیست نهایی تیم ملی باشم، تمام تلاشم را می کنم. مصدومیت های پی در پی و بد شانسی ها من را از تیم میل دور کرده، خدا بزرگ است، هر چه خیر است آن پیش می آید. اگر در لیست نهایی تیم ملی هم قرار نگرفتم برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

چقدر امیدواری از نو آقای گل لیگ برتر بشوی؟
مهم این است که برای ملوان مهره مثمر ثمری باشم. فصل گذشته هم که آقای گل شدم تمام تمرکزم روی بازی های تیم بود. اگر خدا بخواهد تمام تلاشم را می کنم حداقل تماشاگران را خوشحال کنم.

نمی شود با سید جلال رافخایی گفت و گو کرد و از بهروز، صمیمی ترین رفیقش صحبت نکرد…
با بهروز دلخوشم. واقعا از بهروز خیلی چیزها را یاد گرفته ام. آن قدر با هم انس داریم که هر روز باید هم را ببینیم. بهروز خیلی در زندگی ام تاثیر گذار بوده، امیدوارم همیشه در کنارم باشد. مطمئن باشید او در روحیه بچه های تیم تاثیر گذار بوده به خصوص در هنگام مشکلات و نداری های ملوان. از او تشکر می کنم اگر چه از تشکر من مطلع نمی شود، امیدوارم سایه اش همیشه بالای سر ما باشد.

و صحبت پایانی سید ؟
دست تمام کسانی را که برای ملوان زحمت می کشند می بوسم. از شما و تمام خبرنگاران و اهالی رسانه که برای تیم محبوب ملوان فعالیت می کنید تشکر می کنم. امیدوارم همیشه سلامت باشید چون ملوان کسی را ندارد؛ خودمان باید هوای خودمان را داشته باشیم و فریب دشمن مان را نخوریم. امیدوارم مثل همیشه پر تلاش باشیم و در راه سربلندی ملوان تلاش کنیم. یا علی…

گفت و گو از: کاوه چلمبری