به گزارش سایت موج شکن انزلی امروز یکشنبه، بارش شدید برف و کولاک در بندرانزلی همچنان ادامه دارد. این در حالی است که مسئولین ستاد بحران در حالت آماده باش بوده و تلاشهای شبانه روزی ادامه دارد.

مهندس پورشعبان ، شهردار بندرانزلی در مصاحبه اختصاصی با سایت موج شکن انزلی تمامی محورهای اصلی شهر را باز اعلام کرد و گفت: در حال بازگشایی مسیر های فرعی غازیان، از جمله خیابان آذربایجان و اطباء هستیم ، همچنین مسیر اداره نوغان تا شنبه بازار در حال بازگشایی است. ایشان خاطر نشان کردند با توجه به گزارشات هواشناسی، شب سختی را در پیش رو داریم و با توجه به این مساله از ساعت ۲ بعد از ظهر تلاش مضاعفی برای پاکسازی انجام خواهیم داد.

شایان ذکر است تلاشهای قابل قبولی توسط شهرداری در حال انجام است، از جمله شخص شهردار ماشین خود را به مردی که همسرش در حال زایمان بود تحویل داده تا سریعا خود را به بیمارستان برسانند.

 

Barfi1

بدیعی فر رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی در مصاحبه اختصاصی با سایت موج شکن انزلی گفت : تلاش برای بازگشایی راه های اصلی و فرعی شهر ادامه دارد و تا ساعتی دیگر در جلسه ستاد بحران تصمیمات لازم جهت مدیریت راهها و خدمات رسانی برای شب پیش روی ، اتخاذ خواهد شد.

مهندس امیر احمدی فرد اوضاع شهر را بحرانی اعلام نمود و گفت: از شب گذشته تا کنون تمامی پرسنل ذی ربط در حال انجام فعالیت هستند، اما متاسفانه امکانات و تجهیزات لازم برای خدمات مناسب وجود ندارد و استانداری به دلیل تمرکز روی رشت کمکی به اینجا ارسال نکرده است. ایشان خاطر نشان کردند با برنامه ریزی و استفاده از کلیه دستگاه های موجود در ادارات مختلف می توان وضعیت کنونی را تعدیل کرد.

اما در این حال روابط عمومی فرمانداری اوضاع و احوال شهر را نسبتا خوب گزارش کرده و راه های ارتباطی را باز اعلام نمود.

 

Barfi4

به نظر می رسد با وجود تمام تلاشهای انجام شده ، تردد به صورت عادی در شهر در جریان نیست و بسیاری از راه های فرعی مسدود می باشد .

با توجه به شب پیش روی و همچنین گزارش اداره هواشنایی ، باید مدیریتی واحد تمامی تلاشهای انجام شده را برنامه ریزی و هدف دار نماید تا مشکلات پیش روی را کاهش دهد.