Barf1

به گزارش موج شکن انزلی امروز شنبه ، انزلی هوای کاملا زمستانی را تجربه کرد. بارش برف که از شب گذشته آغاز شده سبب بروز مشکلاتی برای شهروندان گردیده ، اما در عین حال سیمای شهر را بسیار زیبا نموده ، به نحوی که مردم در جای جای شهر در حال شادمانی و برف بازی می باشند.

خوشبختانه با فعالیتهای شبانه روزی مسئولین ، شهر در وضعیت نسبتاً قابل قبولی به سر می برد . 

در این رابطه سعادتمند داوودی فرماندار بندرانزلی در مصاحبه ای اختصاصی با سایت موج شکن انزلی گفت : از شب گذشته در آماده باش کامل به سر می بریم و تمامی دستگاه های مربوطه مانند هلال احمر ، شهرداری ، آتش نشانی ، نیروی انتظامی ، شبکه بهداشت ، اورژانس ، اداره آب و فاضلاب ، برق ، گاز و … در آماده باش کامل به سر می برند و همچنین هماهنگی های لازم با اصناف در جهت تامین آرد و نان مورد نیاز برای شهروندان ، صورت گرفته است. به دلیل بارش شدید در آبکنار مشکلاتی وجود دارد که شخصا در اینجا حضور پیدا کرده و در حال رفع مشکلات هستیم ،‌ با توجه به پیش بینی اداره هواشناسی مبنی بر بارش بیشتر برف در امشب ، ان شاء الله با اقدامات مناسب بتوانیم راههای ارتباطی و حتی کوچه های شهرستان را باز نگاه داریم.

 Barf2

 

خوشبختانه در سطح شهر اقدامات و عملیات مفیدی صورت گرفته است ، بویژه باید از شرکت اتوبوسرانی شهرستان و رانندگان اتوبوس ها که در حال خدمت رسانی به مردم هستند تقدیر کرد.

امیر احمدی فرد عضو جوان شورای اسلامی شهر بندرانزلی نیز در مصاحبه ای اختصاصی با سایت موج شکن انزلی اوضاع شهر را خوب گزارش کرده و گفت: هم اکنون در حال بازگشایی کامل کوچه های خیابان های تختی ۱و ۲و ۳ هستیم و اوضاع در غازیان کاملا کنترل شده است. ایشان به مشکلات ظهر امروز در پل ولایت ۱ اشاره کرده و گفتند : با تلاشهایی که با همکاری سایر مسئولین و همچنین شعبان جعفری دیگر عضو شورا  انجام شد ، توانستیم با استفاده از ماشین های سنگین و همچنین راهکارهای دیگر وضعیت پل غازیان را به حالت عادی برگردانیم.

Barf3

 

به نظر می رسد با توجه به تجربیات به دست آمده از برف سال ۸۶ ، باید اقدامات مقتضی صورت گیرد تا چند روز پیش روی شاهد مشکل خاصی نباشیم.